اخبار شهرستان پاکدشتاخبارخبر مهمدر استان

کشف جسدی دیگر در کانال مرگ

رئیس آتش‌نشانی از کشف جسد مردی حدوداً ۶۰ ساله در کانال مرگ ری - ورامین در محدوده حصارامیر به قیامدشت خبر داد و گفت: با توجه به لبه شیب‌دار کانال جزئیات فوت در حال بررسی است.

کشف جسدی دیگر در کانال مرگ

به گزارش شجرنیوز از پاکدشت، احمد تاجیک، با اشاره به کشف جسد در کانال آب حصار امیر به قیامدشت اظهار داشت: در حدود ساعت 11 پیش از ظهر امروز طی تماس تلفنی با آتش‌نشانی پاکدشت، از پیدا شدن یک جسد در کانال کانال مرگ ری – ورامین اطلاع یافتیم.

وی افزود: تیم آتش‌نشانی با تجهیزات کامل سریعاً به محل اعزام و اقدام به خارج کردن جسد مرد 50  تا 60 ساله از آب کرد اما چهره متوفی قابل شناسایی نیست لذا جهت بررسی و اقدامات قانونی تحویل نیروی انتظامی شد.

رئیس آتش‌نشانی پاکدشت در ادامه گفت: در بررسی اولیه مشخص شد کفش‌های فرد متوفی در کنار کانال بوده و با توجه به لبه شیب‌دار کانال جزئیات فوت در حال بررسی توسط کارشناسان است.

وی تصریح کرد: از همشهریان تقاضا داریم از نزدیک شدن به کانال‌های آب به دلیل شیب کنار کانال خودداری کرده تا شاهد حوادث دلخراش نباشیم.

تاجیک در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات اولیه مفقودی مردی با این مشخصات از روز جمعه اعلام شده اما اطلاعات تکمیلی در خصوص شناسایی جسد پس از تکمیل اطلاعات اعلام می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.